Erkek G Noktası Nasıl Uyarılır?

Erkek G Noktası Nasıl Uyarılır?
Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu erkek Acıbadem escort erojen bölgesiyle oynamak ve onu uyarmak, sadece penisi uyarmaktan çok daha yoğun ve kalıcı bir orgazma ulaşmaya yardımcı olabilir. Ancak, bu erkek erojen bölgesinin nasıl etkinleştirileceğini bilmek anahtardır! Erkek G noktasını uyarmanın iki yolu :

Erkek G noktasının uyarılması: Yöntem 1


İlk yöntem, erkek perine bölgesine masaj yaparak oldukça yoğun bir orgazm oluşturmayı amaçlar. Bunu yapmak için, perineal bölgeye, testisler ve anüs arasındaki boşluğa işaret parmağınızla hafifçe bastırın ve masaj yapın.

Erkek G noktasının uyarılması: Yöntem 2


Bu yöntem orgazma ulaşmaya çalışırken biraz daha fazla zaman ve sabır gerektirir. En iyi uyarılma için şu adımları izleyin;

Perineal bölgeye ve anüs çevresindeki deriye parmaklarınızla hafifçe masaj yaparak başlayın.

Erkeğinizin dik ve heyecanlı olduğunu fark ettiğinizde, parmağınızı yavaşça ve nazikçe anüsüne sokarak başlayacaksınız. Adamın kendini rahat hissetmesi için bunun nazikçe yapılması gerekiyor. Anüs genellikle çok sıkı olduğundan ve ağrıya neden olmadan girmek zor olduğundan, parmağın daha düzgün girmesi için biraz kayganlaştırıcı kullanmanızı öneririz .

Anüs ve perine bölgesine masaj yapmaya devam edin, her zaman erkeğinizin rahat hissettiğinden emin olun.

Parmak penetrasyonu daha yumuşak hareket ettiğinde ve o da kabul ettiğinde, parmağınızı orgazm olana kadar biraz daha kuvvetle daha hızlı hareket ettirmeye başlayın.

Erkek orgazmını artırma hakkında daha fazla bilgi için, erkek orgazmını nasıl geliştireceğimizi tartıştığımız makalemizi okumanızı öneririz.