Acıbadem Elit Genç Sudenaz

Acıbadem Elit Genç Sudenaz
Değerli misafirler hepiniz profilime hoş geldiniz sizleri iyi hissettirecek güzel ve gülen yüzlü biri olduğumu başta belirtmek isterim beni tanıma fırsatı verdiğiniz için sizlere teşekkür ederim sözü fazla uzatmadan kendimden bahsetmek isterim.

Ben Sude naz 21 yaşındayım 55 kiloda 169 boyundayım İstanbul'da yaşıyorum okumuyorum ve çalışmıyorum bu yüzden sizlere ve kendime ayıracak çok vaktim olduğunu söyleye bilirim. Günün stresini ve olumsuz düşünceleri ortadan kaldırmakta birinci olduğumu düşünüyorum sizlere ile birlikte iken emin olun ne kadar neşeli biri olduğumu sizlerde anlayacaksınız gülen yüzlü, samimi, sır tutabilen 3ü1 arada bir kişiliğe sahibim günlük yaşamımda çok fazla vaktim olduğu için alışveriş merkezlerinde kaffelerde vakit geçiriyorum. Olduğun gibi görün göründüğün gibi ol sözüyle hareket eden biriyim sizlerde şuanda beni nasıl tanıyor ve nasıl görüyorsanız o şekildeyim.

Benim ile ilgili bir çok bilgiyi sizler ile paylaştım şuanda Acıbadem Escort olarak arkadaşlık kuracak olduğum kişilerin temiz bakımlı ve olgun kişiler olması benim için önemli sizler bu kriterleri tamamladığınız da zaten sizlere en iyi şekilde refakat ediyor olacağım yukarıda bulunan numaramdan benim ile irtibata geçe bilirsiniz. Dilerseniz buluşma öncesinde WhatsApp yada Telegram üzerinden görüntülü konuşarak birbirimize kaynaşabiliriz. Hepinizi bekliyorum ve kocaman öpüyorum sizleri.